Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

DSSS se vrací do Varnsdorfu, připomene události na Šluknovsku

Varnsdorf2 2. srpna 2013 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) se vrací do Varnsdorfu. V sobotu 14. září se na náměstí E. Beneše uskuteční mítink, jehož hlavním tématem bude připomenutí dvouletého výročí od událostí na Šluknovsku, které tehdy hýbaly celou Českou republikou.

Dělnická strana před dvěma lety - 10. září 2011 - uspořádala sérií mítinků v Novém Boru, Varnsdorfu a v Rumburku jako reakci na stále vzrůstající kriminální jednání ze strany nepřizpůsobivých individuí a nečinnost vlády a státních orgánů ochránit slušné občany. Vysoká účast (součtem asi dva tisíce lidí) tehdy vyburcovala režim k tomu, aby ve Varnsdorfu demonstroval svojí sílu a policejní složky zasáhly proti pochodu nespokojených lidí, kteří chtěli jediné: aby skončilo parazitování kriminálníků a jejich ochrana ze strany státu. A zkorumpovaný režim jim odpověděl obdobně jako před rokem 1989. Represí v ulicích a lhaním v televizi.

Jsme názoru, že ani po dvou letech od událostí na Šluknovsku nedošlo k vyřešení problémů a k zásadním změnám, které by směřovaly k potírání kriminality a narušování občanského soužití, zejména ze strany cikánského etnika.

I proto vyzýváme všechny občany, kteří nechtějí mlčet, aby přišli mítink dělnické strany podpořit. Začátek je naplánován na 14. hodinu (více kalendář akcí) a vystoupí na něm s projevem předseda DSSS Tomáš Vandas a další řečníci.

Tiskové centrum DSSS Sever

K tématu:

Horký konec léta: Radikálové se opět valí na Šluknovsko