Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

DSSS ve Varnsdorfu, Vandas chce uspět na Ústecku

Dsss-varnsdorf 13. září 2013 Tuto sobotu 14.9. se uskuteční shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu, jehož hlavním tématem bude připomenutí dvouletého výročí od událostí na Šluknovsku, které tehdy přitahovaly pozornost celé České republiky.

Vzhledem k tomu, že v říjnu nás čekají parlamentní volby, půjde i o setkání předvolební, na kterém představí předseda strany Tomáš Vandas, coby lídr dělníků v Ústeckém kraji, hlavní programové body a priority DSSS. Začátek mítinku je naplánován na 14. hodinu.

DSSS se vrací do Varnsdorfu po téměř roční pauze, kdy se setkání v tomto městě uskutečnilo v rámci předvolební kampaně do krajských zastupitelstev. Zatímco v roce 2010 při parlamentních volbách získala DSSS ve Varnsdorfu 4,36%, v loňském roce při krajských volbách to bylo již 13,5% hlasů.

Předseda dělnické strany Tomáš Vandas je přesvědčen, že jeho strana překoná v Ústeckém kraji laťku pěti procent a výrazně posílí v rámci celé republiky takovým způsobem, aby DSSS atakovala hranici nutnou ke vstupu do Poslanecké sněmovny.

Tiskové centrum DSSS Sever

Více k tématu:

Radikálové na severu: Zopakuje se boj s policií?