Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Duchcovský radní Svoboda obhájil post předsedy DSSS v Ústeckém kraji

V sobotu 4.3.2017 se v severočeském Mostě konala krajská porada Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Porada se konala za účasti zástupců všech místních organizací v kraji a jako hosté přijali pozvání předseda DSSS Tomáš Vandas a výkonný místopředseda Jiří Štěpánek.

1_9

Na programu jednání bylo mnoho témat, od zhodnocení současné situace v Ústeckém kraji, přes přípravy na podzimní parlamentní volby, až po volbu nového vedení krajské organizace (KO) DSSS a zvolení členů krajské rady.

Předseda Vandas ve svém projevu poděkoval členům za odvedenou prácí při loňských krajských volbách, kdy DSSS získala v Ústeckém kraji celkem 3,21% hlasů. I přesto, že se DSSS nepodařilo dosáhnout na zastupitelský mandát, tak předseda tento výsledek považuje za dobrý a v porovnání s ostatními vlasteneckými stranami je tento výsledek jednoznačně nejlepší. Nyní je ovšem třeba připravovat se na nadcházející parlamentní volby 2017 a neohlížet se zpět.

Při volbě nového vedení bylo navrženo celkem sedm kandidátů do funkcí v KO a následně byli všichni plným počtem hlasů zvoleni. Nováčky ve vedení KO jsou Viktor Táborský (MO Ústí nad Labem) ve funkci tajemníka a Miroslav Toman (MO Duchcov) jako člen krajské rady. Předsedou zůstává Jindřich Svoboda (MO Duchcov).

Nové složení Krajské rady DSSS Ústeckého kraje:

Předseda - Jindřich Svoboda (Duchcov)
Místopředseda - Jiří Moravec (Varnsdorf)
Tajemník - Viktor Táborský (Ústí nad Labem)
Člen KR - Pavel Kovařík (Most)
Člen KR - Martin Kinzel (Most)
Člen KR - Miroslav Toman (Duchcov)
Člen KR - Milan Hánl (Varnsdorf)

Závěrem porady se mj. řešila současná nálada ve společnosti, zavedení EET, chystaná novela zákona o zbraních a v neposlední řadě i příprava stranického sjezdu.

Celé dopoledne se neslo v přátelské atmosféře a jelikož měl předseda Vandas den před poradou narozeniny, tak si členové pochutnali i na výborném dortu, který mu upekla členka z MO DSSS Ústí nad Labem.
6_4
Tiskové centrum DSSS Sever

 
 
 
 
Nastavení fotogalerie