Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Komunální volby v Ústeckém kraji: DSSS chce uspět v Duchcově, Bílině a v Děčíně

Dsss-ustecky-kraj-2 25. července 2022 Podzimní komunální volby, které se uskuteční ve dnech 23. a 24. září 2022, se v Ústeckém kraji samozřejmě neobejdou bez Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS).

Ve spolupráci s partnerskou stranou BEZPEČNÉ ULICE (BEZ-UL) byly podány kandidátní listiny v Duchcově (DSSS – Za bezpečný Duchcov) a v Děčíně (Severočeši Děčín), v Bílině je lídrem koaliční kandidátky ČISTÁ A BEZPEČNÁ BÍLINA předseda DSSS Tomáš Vandas.

Je předpoklad, že ve všech třech městech existuje velká šance získat zastupitelské mandáty, přičemž v Duchcově se radní Jindřich Svoboda bude ucházet o svůj mandát již potřetí za sebou. V Chomutově se o přízeň voličů uchází koaliční kandidátka Bezpečný domov – Chomutov, kam svoje kandidáty delegovala i strana BEZ-UL.

Pokud tedy chcete, aby města a obce začala fungovat, aby se zastavil trend rozšiřování nepřizpůsobivých, aby bylo bezpečno, pořádek a slušní lidé měli zastání, máte šanci volit ve výše uvedených městech kandidáty, kteří se toho nebojí. A právě Duchcov je názorným příkladem toho, že když se chce, jde všechno. I z ghetta udělat čisté a bezpečné město. Proto nás podpořte!

Tiskové centrum DSSS