Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Úvaha aktivisty DM Ústí nad Labem na téma: ,,Co mě nejvíce štve?"

Dsss-usti-nad-labem-profilovka19.9.2016

Co mě nejvíc štve?

Každému vadí něco jiného, někomu vadí škola, práce, vstávaní atd., ale asi nejvíc lidí štve věc, která je v dnešní době velice vážná a málo řešená což je uprchlická krize.

Páni v Bruselu myslí jen na sebe a na svá korita jako většina politiků v evropských zemích.

Myslí si jak je super když sem pozvou tisíce a tisíce uprchlíků, kteří jsou ve své zemi slabí, ale když dojdou sem jsou silní a hodně věcí jim je dovoleno. Též si hodně věcí dovolí aniž by měli nějaký postih. Znásilňují,zabíjí,kradou a další věci.

Vláda těmto lidem dává miliony a miliony korun, ale na děti které mají horší zdravotní stav se sbírají víčka. Připadá mi, že vláda diskriminuje vlastní lid a pomáhá těm kteří nepracují a jenom tu dělají bordel.

Za něco co jim zde nedovolíme jsme hned ,,rasisti, xenofobové a chováme se k nim jako ke zvířatům“, ale co dělají oni ve svých zemích jak se tam chovají k lidem? Zabíjí je jako zvířata,mučí je a bůh ví co ješte.

Nejlepší by bylo otevřít oči a začít něco dělat: posílit hranice, postavit ploty a mnoho dalších věcí.

Pánové z Bruselu si stále myslí že Islám je náboženství míru, ale to není. Však se podívejme co se děje třeba ve Francii a Německu. To chcete aby to bylo i u nás? Aby rodiny měli strach o svoje děti, že už je nikdy neuvidí, aby se lidé a zvláště ženy báli chodit po ulici?

Lidé se bojí vyjádřit svůj názor a namlouvají si že se to zlepší. Bojí se, že když něco řeknou a nebo udělají budou označení za rasisty,nacisty a fašisty... Ale bez činů a správných vůdců to nepůjde.

Přišel čas kdy se lidé musí rozhodnout jestli bude budoucí generace našich dětí v klidu a bezpečí a nebo budou bojovat o holý život.

Lidé by se neměli bát své vlády, ale vláda by se měla bát svého lidu, protože jen díky nám jsou tam kde jsou.

Evropa ale pomalinku zaniká a pokud toto bude pokračovat dál tak nádherná kultura a zvyky evropských zemí zaniknou jenom z toho důvodu, že naši mistři v Bruselu myslí jen na sebe a ne na svůj lid. A tak na to jednou doplatí tím, že je jejich milování uprchlíci bodnou do zad.

Proto bude nejlepší zvolit DSSS, aby naši lidé a děti mohly v klidu žít.

J. Macháček, člen DM Ústí nad Labem