Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Velikonoce DSSS Ústí nad Labem

Dsss-usti-nad-labem_515. Duben 2017

Stejně jako na Vánoce, jsme i Velikonoční svátky věnovali dětem v ústecké Masarykově nemocnici a to v podobě hraček na dětské oddělení.

Na naši Velikonoční akci jsme vybrali téměř 6000 Kč, za které jsme nakoupili různé stavebnice, hračky, puzzle, plastové hrnky, výtvarné potřeby a mnoho čokoládových balíčků, abychom zpříjemnili pobyt malých pacientů. Do akce se zapojili nejen aktivisté z Ústí nad Labem, ale i naši němečtí přátelé z NPD Sachsen, kteří přispěli částkou 100 Euro. Sbírka byla předána sestřičkám z dětského oddělení, které byly z darů DSSS nejen překvapené, ale i nadšené. Zároveň jsme přislíbili, že i letošní Vánoce povedeme v solidárním duchu a mohou nás očekávat s dalšími dary.

Jsme rádi, že i v dnešní nelehké době se najdou lidé, kteří jsou ochotni dávat namísto braní. Každý kdo přispěl je důkazem toho, že solidarita, pomoc druhým a celkové ,,lidskost" nevymizela a proto v tomto duchu budeme nadále pokračovat. Jediný smutný fakt je, že určité rodiny se za péči o své děti odvděčují krádežemi zapůjčených hraček. Bohužel se tento hyenismus projevuje i na takových místech jako je nemocnice...

Avšak my se nevzdáváme, protože spokojený personál a štěstí v očích dětí bylo odměnou za vše. Děkujeme všem co přispěli a těšíme se na další akce.

-DSSS Ústí nad Labem-


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie