Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Viktor Táborský - MO Ústí nad Labem

Viktor-taborsky-aussig_2

Narodil jsem se 5.12.1995 v Ústí nad Labem. Mám vystudovanou Střední školu stavební a technickou v Ústí nad Labem, kterou jsem zakončil maturitou v oboru Pozemní stavitelství.

Na jaře 2016 započal můj kariérní život a to nejdříve jako stavební dělník a od října 2016 jako operátor skladu. Po této zkušenosti chápu jak je těžké najít práci adekvátní mému vystudovanému oboru a proto je to hlavní problematika, na kterou se chci zaměřit.

Od roku 2011 sympatizuji s DSSS, díky programu, který se nejvíce přibližuje mé idee národního a sociálního státu. V červnu 2015 jsem vstoupil do Dělnické mládeže a asi tři měsíce jsem založil místní organizaci DM v Ústí nad Labem. Na VII. sjezdu DM v roce 2016 jsem byl zvolen do vedení agendy a vnitřních věcí.

Od roku 2016 se mohu hrdě nazývat členem DSSS a na začátku května jsem inicioval založení MO DSSS v Ústí nad Labem, kde jsem převzal funkci předsedy. V roce 2017 jsem byl na krajské schůzi DSSS zvolen na funkci tajemníka.

Mezi mé koníčky patří historie, zbraně, airsoft, grafická úprava (pracoval jsem např. na předvolební kampani DSSS 2016), architektura a turistika.

Kontakt:

Tel.: +420 606 916 556

Email:

dsss-ustinadlabem@seznam.cz

sever@dsss.cz

Facebook:

DSSS

fb.com/dsss.ustinadlabem

DM 

fb.com/delnicka.mladez.usti.nad.labem